Üyelik


ÜYELİK

İthalgetir.com üyesi olmak için ücret ödeyecek miyim ? 

İthalgetir.com üyeliği tamamen ücretsizdir.


İthalgetir.com'a nasıl üye olurum ? 

İthalgetir.com'a üye olmak için ana sayfamızda “Kayıt ol” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. "Ek olarak Facebook ile bağlan veya Google+ ile bağlan" seçeneklerinide kullanabilirsiniz. Üyelik işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresinize gönderilen “Üyelik Onay Maili”ni açmanız ve “Üyeliği Tamamla” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.


Üyelik bilgilerimi ve şifremi daha sonra değiştirebilir miyim ?

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi "Profil" sayfanızdan ulaşabileceğiniz "Hesabım" bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. 


İthalgetir.com üyeliğimi iptal edebilir ya da bir başkasına devredebilir miyim ?

İstediğiniz zaman hesabınızı yardim@ithalgetir.com adresine göndereceğiniz bir bilgilendirme e-maili ile kapatabilirsiniz. Üyelik sistemi gerçek kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilememektedir.


Üyelik şifremi unutursam ne yapmalıyım? 

Sitemizin sağ üst kısmında yer alan "Oturum aç" linkinden ulaşabileceğiniz üye giriş ekranında, "şifremi unuttum" linkine tıklamanız, çıkan ekranda ise e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Yeni şifreniz, otomatik olarak üye olurken bildirdiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.


Üye olduğum e-posta adresini artık kullanmıyorsam ne yapmalıyım? 

Üye olduğunuz e-posta adresini değiştirmek içim yardim@ithalgetir.com adresinden mevcut e-posta adresiniz ve yenilemek istediğiniz e-posta adresinizi, değişiklik talebinizle birlikte iletmeniz yeterlidir. E-posta adresiniz tarafımızdan güncellenecek ve size güncelleme bilgisini iletilecektir


Üye olmadan veya üye girişimi tamamlamadan alışveriş yapabilir miyim ? 

İthalgetir.com'da yer alan ürünleri incelemeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak teslimat ve güvenli ödeme sayfalarına, sadece üye girişinizi tamamlayarak ulaşabilirsiniz. Üyelik sırasında almış olduğumuz bilgiler, sizin daha hızlı, kolay ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için gereklidir.


Saygılarımızla İthalgetir.com